امروز: Tue 13 Nov 2018 برابر با 13 November 2018

 

اخبارپربازدید

Wednesday, 31 Oct 2018

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: دانشجویان واجد شرایط که برای آنها وام شهریه ثبت می شود حداکثر تا 1 ماه جهت تکمیل پرونده و ارائه ضامن فرصت دارند.

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: در راستای اجرای شیوه نامه نحوه پرداخت و بازپرداخت وام شهریه با یکی از بانک های طرف تعهد صندوق، پرداخت وام شهریه به دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی جامع علمی کاربردی و غیرانتفاعی از نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با مشارکت و هم افزایی بانک مذکور انجام می شود.

 
 لذا اعضای اداره رفاه دانشجویان دانشگاه‌ها ضمن مطالعه و بررسی دقیق شیوه نامه وام مذکور با راهنمایی دانشجویان از بروز اختلال در فرایند پرداخت وام شهریه پیشگیری کنند.
 
به منظور تسهیل و تسریع در فرایند پرداخت وام شهریه، ضروری است دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در اسرع وقت نسبت به افتتاح حساب در بانک مذکور اقدام  کنند در غیر این صورت امکان پرداخت وام به سایر حساب‌های دانشگاه میسر نخواهد بود.
 
دانشجویان واجد شرایط که برای آنها وام ثبت می شود حداکثر تا یکماه فرصت دارند جهت تکمیل پرونده و ارائه ضامن به بانک مراجعه کنند در غیر این صورت با گذشت بیش از یکماه بصورت خودکار انصراف از دریافت وام تلقی خواهد شد.
 
دانشجویانی که اقدام به تشکیل پرونده می کنند صرفا تا پایان ترم تحصیلی ۱۵ بهمن ۹۷ می توانند مدارک خود را تکمیل و وام دریافت کنند در غیر این صورت و تحویل ندادن مدارک در زمان مقرر به منزله انصراف از دریافت وام تلقی خواهد شد.
 
دانشجویان برای تسهیل و تسریع در تکمیل پرونده حتی الامکان در نزدیکترین شعبه به محل سکونت یا نزدیک ترین شعبه برای مراجعه ضامن را انتخاب کنند.
 
شرایط دانشجویان و ضامنان واجد شرایط برای دریافت از وام بانک مذکور در شیوه نامه ارائه شده است.
 
مبلغ وام شهریه ثابت و برای دانشجویان کاردانی و کارشناسی مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰ریال کارشناسی ارشد ۱۱۵۰۰۰۰۰ ریال و دکتری تخصصی ناپیوسه ۲۵۰۰۰۰۰۰ ریال است و امکان افزایش و یا کاهش مبلغ وجود ندارد و صرفا در سنوات مجاز تحصیلی وام پرداخت خواهد شد.
 
Sunday, 28 Oct 2018

فراخوان مسابقه کتابخوانی اربعین

مسابقه کتابخوانی به مناسبت بزرگداشت ایام اربعین حسینی و ترویج فرهنگ دینی برگزار می گردد

سوالات مسابقه برگرفته از کتاب مقالات پژوهشی (از صحفه یک تا 45) مطرح خواهد شد.

هدف از این کار فرهنگی ، نهادینه سازی فرهنگ مطالعه و افزایش مطالعه بین دانشجویان و نیز آگاهی یافتن از واقعات دینی مذهبی می باشد.

زمان برگزاری مسابقه : 07/‏08/‏۹۷ در ساختمان آموزشی در دو نوبت صبح ( ساعت 9و نیم)  و عصر ساعت 15 برگزار خواهد شد.منتظر حضور عزیزان دانشجو هستیم.

سوالات مسابقه به صورت تستی خواهد بود.

به 5 نفر برتر این مسابقه جوایزی اهداء خواهد شد.

دانلود

Saturday, 13 Oct 2018

قابل توجه کلیه داوطلبان متقاضی تكميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال 1397 در مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي، به اطلاع میرساند : آخرین مهلت مراجعه به موسسات و تکمیل فرم پایان مهرماه (97/07/30) می باشد

Thursday, 01 Mar 2018

حضور دکتر شکراله زاده درجلسه کمیسیون پژوهش، مطالعات شورای شهر خوی

                                                 این جلسه با حضور اعضای کمیسیون،مدیران سمن های حوزه گردشگری،تولیت شمس،اتاق اصناف،شهرداری خوی و دانشگاه شمس تبریزی برگزار گردید

Thursday, 08 Feb 2018

در ابتدای این مراسم آقای پاشایی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان خوی ضمن ارایه گزارش از برگزاری روند دوره ; از همکاری های دانشگاه شمس در برگزاری این دوره تقدیر و تشکر کرد.و در ادامه آقای ولیلو سخنران ویژه این مراسم و از هادیان سیاسی سپاه خوی تاکید کرد که دانشجو باید با بصیرت باشد.و مراقب نفوذ همه جانبه دشمنان باشیم.در این مراسم نیز دکتر شکراله زاده بر نقش جوانان در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی مطالبی را یادآوری کرد.

Page 1 of 27

آرشیواخبار

ارتباط با مدیریت:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ارزنده ترين مرحله خرد خودشناسي است. امام رضا علیه السلام

حالت های رنگی