امروز: Tue 15 Oct 2019 برابر با 14 October 2019

 

اخبارپربازدید

Thursday, 03 Oct 2019

تجلیل از دانشجوی آتش نشان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی
از دانشجوی موسسه آموزش عالی شمس تبریزی خوی آقای علی اصغر جبارنژاد به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی تجلیل به عمل آمد . در این دیدار صمیمی دکتر محسنی از جان فشانی های آتش نشانان یادی کرد و بر اهمیت ایمنی تاکید کرد.
    سپاس خدایی را    کـه آفرينندهِ آتش اسـت
و پناه آتشنشان.

Thursday, 26 Sep 2019

نشست نقش آموزش عالی در دستاوردهای دفاع مقدس با محوریت دانش پژوهی و خودباوری در موسسه آموزش عالی شمس تبریزی خوی برگزار گردید.

این نشست با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی شروع شد و در ابتدا خانم مهندس پاشاپور خوئی نماینده هیئت موسسین موسسه ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان و حضار گرامی ، هفته دفاع مقدس را فرصتی ارزشمند و غنی برای گرامیداشت یاد و خاطره حماسه ها و ایثارگری ها دانست.و  در ادامه
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خوی ، با اشاره به نقش دانشجویان، اساتید و دانشگاهیان ، تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را بسیار حائز اهمیت دانست.
دکتر تیموری با اشاره به اینکه آموزش عالی مبدا پیشرفت های علمی و مایه عزت و آبروی ملت هست و دشمن بدون تردید از مراکز علمی غافل نیست.
در ادامه معاون فرماندار افزود خدا را شاکر هستیم به برکت خون پاک شهدا و مسئولین دلسوز و اساتید گرامی هنوز روحیه و منش دوران دفاع مقدس در شهر ما و کشور ما حفظ شده است.

دکتر تیموری در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد.شهداے عزیز ما و ایثارگران ما ، کسانی هستند که از همه‌ خواسته‌های شخصی خود دل بریدند.این به زبان آسان است. فقط دل‌ بریدن از پول و مال و سرمایه نیست. دل‌بریدن از عواطف است.شهید از مهر مادر ، از سایه‌ی پدر ، از لبخند کودک ، از عشق همسر، دل می‌بُرد و به سوی انجام وظیفه حرکت می کند.
در ادامه مراسم دکتر محسنی سرپرست محترم موسسه آموزش عالی شمس تبریزی هم ضمن خوش آمدگویی به حضار گرامی، دستاوردهای دفاع مقدس را شامل دو بخش دستاوردهای همزمانی( که باعث حفظ آب و خاک و سرزمین شد) و دستاوردهای فرا دوره ای ( که توان معنوی را در ما ایجاد کرد) دانست.

 

Thursday, 26 Sep 2019

 جلسه دفاع از پایان نامه ۱۲ نفر از دانشجویان رشته مدیریت گرایش مدیریت بازاریابی با حضور اساتید گرامی( راهنما ، مشاور و داوران داخلی و خارجی ) برگزار گردید و دانشجویان بعد از ارایه و نظرات داوری از پایان نامه خود  با موفقیت دفاع نمودند.

Thursday, 26 Sep 2019

همکار گرامی و ارجمند سرکار خانم فرزانه گلوانی
با سلام و احترام
 بدینوسیله دفاع موفقیت آمیز و عالی از پایان نامه دوره  کارشناسی ارشد را خدمتتان تبریک عرض نموده و
 برایتان آرزوی توفیق روزافزون داریم.
امیدواریم در تمام مراحل زندگی تان همواره موفق و سربلند باشید.

بعد از دفاع موفقیت آمیز خانم فرزانه گلوانی از پایان نامه خود ، سرکارخانم مهندس پاشاپور خوئی به نمایندگی از هئیت موسسین موسسه اشاره کوتاهی به خصوصیات بارز اخلاقی و ویژگی های علمی خانم گلوانی اشاره کرد و افزود نگاه بنده و هئیت موسس همیشه بر رشد و موفقیت کارکنان مجموعه بوده و توفیقات روز افزون خانم گلوانی را از خداوند منان خواستارم.
شایان ذکر است خانم فرزانه گلوانی از همکاران اداری و فارغ التحصیلان موسسه می باشد و تلاش های  وی در مجموعه شمس تبریزی بسیار تاثیر گذار است.

Thursday, 26 Sep 2019

همزمان با روز جمعه ۲۹ شهریورماه جلسه دفاع از پایان نامه ۱۴ نفر از دانشجویان رشته حسابداری  گرایش حسابداری مدیریت با حضور اساتید گرامی( راهنما ، مشاور و داوران داخلی و خارجی ) برگزار گردید و دانشجویان بعد از ارایه و نظرات داوری از پایان نامه خود  با موفقیت دفاع نمودند.

Thursday, 26 Sep 2019

نشست صمیمی سرپرست موسسه آموزش عالی شمس تبریزی با اساتید محترم رشته حسابداری مقطع کارشناسی ارشد
در این نشست که قبل از شروع جلسات دفاع دانشجویان رشته حسابداری برگزار شد دکتر محسنی ضمن شنیدن نکته نظرات اساتید محترم بر اهمیت موضوع کیفی بخشی و کاربردی کردن پایان نامه ها اشاره کرد و افزود با راهنمایی ، مشاوره و داوری دقیق خود بر کیفیت پایان نامه ها اهتمام بورزید.در این جلسه اساتید محترم هم از حضور خود در مجموعه شمس اعلام رضایت نموده و از همه مسئولین دانشگاه که با برنامه ریزی های به موقع و دغدغه خاطر خود اقداماتی انجام داده تا دانشجویان در اسرع وقت دفاع نمایند تقدیر و تشکر نمودند.

Page 1 of 33

آرشیواخبار

ارتباط با مدیریت:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ارزنده ترين مرحله خرد خودشناسي است. امام رضا علیه السلام

حالت های رنگی