امروز: Wed 21 Feb 2018 برابر با 21 February 2018

 
اطلاعیه ها

در ابتدای این مراسم آقای پاشایی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان خوی ضمن ارایه گزارش از برگزاری روند دوره ; از همکاری های دانشگاه شمس در برگزاری این دوره تقدیر و تشکر کرد.و در ادامه آقای ولیلو سخنران ویژه این مراسم و از هادیان سیاسی سپاه خوی تاکید کرد که دانشجو باید با بصیرت باشد.و مراقب نفوذ همه جانبه دشمنان باشیم.در این مراسم نیز دکتر شکراله زاده بر نقش جوانان در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی مطالبی را یادآوری کرد.

خط امام دانشگاهی حوزه بسیج دانشجویی شهرستان خوی بمناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی از ۱۴ تا ۱۹ بهمن ماه جاری با حضور ۳۰ نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های خوی با محوریت مباحث معرفتی و تربیتی - اخلاقی  و تشکیلاتی با حضور  اساتید حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه شمس تبریزی خوی برگزار میشود

پیام دکتر شکراله زاده -  بمناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی

بسم الله النور
وَالْفَجْرِ، وَلَيَالٍ عَشْرٍ، وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ، وَاللَّيْلِ إِذَا يَسْرِ
موسم فجر و ظفر، بهانه‌ای است برای آنکه در یادهایمان این اندیشه متبلور شود که کارهای بزرگ، انجام شدنی است؛ اگر و فقط اگر که مردان و زنان بزرگ، عرصه را به‌دست بگیرند. بهمن 57 اگر تاریخ‌ساز شد به‌واسطه دم مسیحایی پیری فرزانه، رهبری آگاه و سیاستمداری اخلاق‌مدار بود که امام و پیشوا و مقتدای یک امت شد و امروز نیز به رغم عروج ملکوتی‌اش، راه و طریقش کماکان با هدایت و رهبری اندیشمندانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مد ظله العالی) باقی‌است.
فجرآفرینان روزهای خاطره‌انگیز انقلاب شکوهمند اسلامی، غرورآفرینانی بودند که روحشان به بلندای آسمان‌ها بود و ضمیرشان به استواری کوه که اگر چنین نبود، توحید کلمه و کلمه توحید را امکان تعریف در مختصات آن روزگار طاغوت‌زده نبود. این سبک و سیاق اندیشه که از سرچشمه زلال بارگاه ربوبی و ربانی نشات گرفته، متاثر است از تعالیم اصیل و پاک اسلام ناب محمدی(ص) که در عصر حاضر هنوز به سان چشمه‌ای جوشان، به شست‌وشوی وجدان انسان‌ها می پردازد
اکنون که در واپسین هفته‌های «سال اقتصاد مقاومتی تولیدواشتغال » هستیم، یکبار دیگر بر هدف خود در راستای القاء، توسعه و تکثیر روحیه جهادی در دانشگاه به مثابه یک فرهنگ، تاکید می‌کنیم و رجاء واثق داریم که این مهم نقشی موثر در بهبود فرایندهای اقتصادی خواهد داشت. شکی نیست که این همه در سایه یک عزم بزرگ محقق‌شدنی است اما از آنجا که سرمایه‌ای ارزشمند به نام نیروی انسانی سخت‌کوش و متخصص در کشور به وفور یافت‌شدنی است، روشن است که عملیاتی شدن آنچه که در برنامه داریم، دور از ذهن نیست.

جلسه هم اندیشی اساتید گروه کامپیوتر پیرامون آموزش مجازی و الکترونیکی برگزار گردید.در این جلسه هر یک از اساتید محترم پیرامون مسایل سخت افزاری و نرم افزاری موضوع مطالبی را مطرح کردند.

همزمان با هفته پژوهش و فناوری جلسات دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد در دانشگاه شمس تبریزی برگزار گردید
در این جلسات که با حضور اساتید محترم راهنما – داور و مشاور برگزار گردید. دکتر شکرالله زاده ضمن تبریک هفته پژوهش  و پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری ، زیر بنای تولید و اشتغال اشاره کرد و بر اهمیت رشته حسابداری مدیریت تاکیدکرد.
وی افزود فارغ التحصیلان این رشته با کاربردی کردن پایان نامه های خود می توانند در زمینه ارتباط با صنعت ورود پیدا بکنند.و امروز دانشگاه شمس تبریزی حمایت های لازم را از این عزیزان انجام میدهد.
لازم به توضیح است که امروز آقایان ناصر زارعی - توکل فتح الهی - مهرداد رضایی و خانم ها شعبانلویی و خوشمرام از پایان نامه خود با راهنمایی و داوری آقایان دکتر لطفی ، دکتر رضازاده – دکتر مولایی و دکتر شکرالله زاده دفاع کردند./.

بازدید حضرت حجت الاسلام سید توکل کریمیان .مدیر کل اسبق بنیاد شهید استان فارس ،کاندیدای مجلس شورای اسلامی .عضو هیات موسس دانشکاه پاسار گاد شیراز و عضو معتمد و عالم برجسته .موسسه و موکب  عترت بوتراب و عالم ربانی و وارسته انقلابی .جهت انتقال تجارب و تعامل سازنده با اساتید و مدیریت ؛از دانشگاه شمس تبریزی خوی

مراسم هفته وحدت با حضور مرجع عالیقدر آیت الله بطحائی گلپایگانی و مسئولین شهرستانی با مشارکت دانشگاه شمس تبریزی و حضور دکتر شکراله زاده در مسجد جامع شهر قطور برگزار گردید.

Page 1 of 15

آرشیواخبار

ارتباط با مدیریت:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ارزنده ترين مرحله خرد خودشناسي است. امام رضا علیه السلام

حالت های رنگی