امروز: Thu 11 Aug 2022 برابر با 11 August 2022

 

اخبارپربازدید

Tuesday, 27 Jul 2021

 

بسمه تعالی

 

خبر جانسوز درگذشت مرحوم دکتر حسن نانبخش، عضو هیات موسس و معاونت دانشجویی و فرهنگی موسسه آموزش عالی آذرآبادگان ارومیه از مدیران لایق و فرهیخته حوزه آموزش عالی استان آذربایجان غربی مایه تاثر وتاسف فراوان همه گردید. بدینوسیله ضمن همدردی ، مراتب تسلیت و تعزیت خود را به جامعه فرهیخته دانشگاهی استان آذربایجان غربی، اعضای هیات موسس موسسه آموزش عالی آذرآبادگان ارومیه و خانواده  و بازماندگان آن مرحوم  ابراز و  برای آن مرحوم علو درجات و رحمت الهی مسئلت می نماییم..

 

 

 

سرپرست و اعضای هیات موسس

 

 موسسه آموزش عالی شمس تبریزی خوی

 

Monday, 12 Apr 2021

دیدار و نشست صمیمی سرپرست
 موسسه آموزش عالی شمس تبریزی خوی با مسئول محترم بسیج دانشجویی شهرستان

در این جلسه آقایان دکتر فزون مهر و جناب سرهنگ محمدزاده پیرامون نقش مهم مراکز آموزش عالی و بسیج دانشجویی در تحقق شعار سال مباحثی را مطرح کردند.

Friday, 19 Mar 2021

بسم الله الرحمن الرحیم

 یا مقلب القلوب و الابصار           
     یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال       
 حول حالنا الی احسن الحال

⚛ نوروز امسال را که تولد دوباره طبیعت ، عید فرخنده و پیام‌آور دوستی ، عشق و محبت است ، در حالی در آغوش می‌گیریم که در سال 1399، شیوع ویروس منحوس کرونا ، عزیزان بسیاری را آسمانی کرد و فاصله‌های بسیاری را میان مردمان باصفای این سرزمین باعث گشت. از این‌رو یادمان باشد که زیبایی‌هاي کوچک را بهانه ای برای شادتر و بهتر زیستن قرار دهیم.
✅ اینجانب ضمن آرزوی صحت ، سلامتی و عافیت برای همه هم‌وطنان ارجمندم ، به‌ویژه بیماران عزیز و کادر درمانی و هم‌چنین آرزوی غفران الهی برای تمامی درگذشتگان ، فرا رسیدن سال نو و نوروز 1400 و تقارن آن با اعیاد مبارک ماه شعبان به ویژه ولادت باسعادت امام عصر (عج) را به محضر مردم شریف شهرستان خوی ، جامعه بزرگ دانشگاهیان شهرستان و  خصوصا " همکاران ارجمند ، دانشجویان عزیز و اساتید عزیز" موسسه آموزش عالی شمس تبریزی و خانواده محترمشان تبریک عرض نموده و از خداوند منان بهترین ها را برایشان آرزو می کنم.

                نادر فزون مهر
سرپرست موسسه آموزش عالی شمس تبریزی خوی

Monday, 11 Jan 2021

پویش مهربانی و همدلی موسسه آموزش عالی شمس تبریزی خوی برای نیازمندان و مستمندان واقعی

 این پویش به همت مسئولین محترم موسسه ، کارکنان گرامی ، اساتید عزیز و بزرگوار  ، افراد خیر و نیک اندیش همزمان با ایام فاطمیه برگزار شد.

 در این راستا ۶۰ بسته اقلام مواد غذایی تهیه و بین مستمندان و نیازمندان واقعی پخش گردید.
 این اقلام شامل برنج ، ماکارونی ، روغن و مرغ بوده و به همت و انفاق عزیزان خریداری و بسته بندی گردید.
 در آیین پخش این اقلام که با حضور سرپرست محترم موسسه ، اعضای هیات موسسین مجموعه ، همکاران عزیزم ، و معاونت سازندگی سپاه خوی ، مسئول بسیج دانشجویی سپاه شهرستان برگزار شد عزیزان در سخنانی کوتاه بر اهمیت مواسات و مهربانی در شرایط حاضر اشاره کردند و از اقدامات خودجوش و خیرخواهانه مجموعه شمس تبریزی خوی کمال تشکر و سپاسگزاری را نمودند.

Page 1 of 44

آرشیواخبار

ارتباط با مدیریت:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ارزنده ترين مرحله خرد خودشناسي است. امام رضا علیه السلام

حالت های رنگی

 

Joomla! Debug Console